ENG | HUN
UNILEVER MŰVÉSZETI DÍJ 2018 - ORSZÁGOS - Beadási határidő: 2018. január. 19.
  • Pályázati kiírás
  • Beadott összes pályázat megtekintése

UNILEVER MŰVÉSZETI DÍJ 2018

Az Unilever Magyarország Kft. az AMADEUS Művészeti Alapítvány szervezésében kétfordulós országos tematikus pályázatot hirdet képzőművész hallgatóknak.

Tematikus hívószavak:
fenntarthatóság, ígéretes jövő

Pályázati feltételek:
Az UNILEVER MŰVÉSZETI DÍJ-ra bármely hazai felsőoktatási intézménnyel hallgatói jogviszonyban álló, művészeti tanulmányokat folytató hallgató pályázhat.
A szakmai zsűri 20 db műtárgyat választ ki a beadott pályamunkákból.
A zsűri összetételét a szervező később teszi nyilvánossá.

Az UNILEVER MŰVÉSZETI DÍJ-ra érvényesen pályázni kizárólag elektronikus úton, a pályázati oldalon keresztül lehet.
Pályázat beadásához minden pályázónak először regisztrálnia kell.
A regisztráció megerősítését (megadott e-mail címre kapott linken keresztül) követően tud belépni a pályázó a saját pályázati oldalára, ahol az ott megadott feltételek szerint tudja feltölteni a pályamunkáját. Egy pályázó maximum három pályamunkával pályázhat.
A pályázat beadását követően nincs lehetőség a feltöltött képek módosítására!

A pályaművek kritériumai:
A pályázatra benyújtott műalkotás
• bármely technikával készült 2 dimenziós, falra függeszthető műalkotás lehet, de nem lehet sorozat, videó illetve installációs jellegű;
• maximális mérete 150×150 cm, egy ember számára könnyen mozgatható kell, hogy legyen a súlya;
• hátoldalán jól olvashatóan fel kell tüntetni az alkotó nevét, a mű címét, keletkezésének időpontját, méretét és technikáját.

Első fordulós leadási határidő:
2018. január 19.

Díjazás:
A győztes művek alkotói 200.000,- forint/műtárgy egyszeri alkotói ösztöndíjban részesülnek.

Pályázat lebonyolítása:
Az előzsűrizés eredményeként 40 pályamunka kerül be a második fordulóba.
Az előzsűrizés eredményét a szervező a pályázati oldalon elektronikusan teszi közzé 2018. január 26-án.

A második fordulóba továbbjutott pályázóknak 2018. január 29. és február 9. 14 óra között kell leadni a pályamunkáját az Unilever Magyarország székhelyén (1138 Budapest, Váci út 182.).

A pályázat végeredményét a szervező a pályázati oldalon elektronikusan teszi közzé 2018. február 12-én. A pályázók a pályázat benyújtásával tudomásul veszik, hogy a nyertes műalkotások az alapítvány tulajdonába kerülnek és az Unilever Magyarország új székházát fogják díszíteni.

A nyilvános díjátadó rendezvényre 2018. február hónapban kerül sor az Unilever Magyarország székhelyén (1138 Budapest, Váci út 182.).

Beadott pályázatok, portfóliók

Sorszám Név Mester Évfolyam Érvényes Művész típus